Slinkti aukštyn
Įeiti

GERINANT SVEIKATĄ GERINTI IR GYVENIMO KOKYBĘ

GERINANT SVEIKATĄ GERINTI IR GYVENIMO KOKYBĘ
​Kurdami naujus, ligoms kelią užkertančius gydymo metodus žmonėms, kuriems reikalinga medicininė pagalba, mes siekiame gerinti sveikatą bei gerovę visame pasaulyje.

Tokiems darbams mus įkvepia iš esmės pasikeitusi pasaulio žmonių gyvenimo kokybė, kuri keičiasi dėl naudojamų šiuolaikinių medikamentų, vakcinų, plataus vartojimo sveikatos priežiūros produktų ir produktų gyvūnams, kuriuos patys išrandame ir gaminame.

Mūsų produktai apima platų sričių spektrą, pradedant širdies bei kvėpavimo takų ligomis ir baigiant infekcinėmis ligomis, nudegimais saulėje bei moters sveikatos priežiūra. Stiprindami naujas biologijos mokslo sritis, savo mokslinius tyrimus mes orientuojame į sąlygas, turinčias tiesioginį poveikį milijonams žmonių visame pasaulyje, t. y. tokias ligas kaip Alzheimeris, diabetas ar vėžys.

Plėtodami šiuolaikiškus gydymo būdus mes taip pat siekiame užtikrinti ir paslaugų prieinamumą. Dėl šios priežasties organizuojame pagalbos ir nuolaidų programas, kad žmonės, kuriems labiausiai reikia vaistų, galėtų juos įsigyti.

Mes, “Merck Sharp & Dohme”  atstovai, taikydami savo pasaulinio masto pasiekimus mokslinių tyrimų srityje, tikimės pasiekti veiklos, kurią taip mylime, olimpą – dirbti tam, kad visiems ir kiekvienam atskirai užtikrintume sveikesnį rytojų.

​Išliekame sau ištikimi

Per pastaruosius keletą metų “Merck Sharp & Dohme” bendrovėje įvyko radikalių pokyčių darbų atlikimo specifikos atžvilgiu. Tačiau visai nesvarbu, kaip mes keičiamės ir augame, esmės, kas mes iš tikrųjų esame, tai nekeičia.

​Susijungimas

​Sužinokite, ką 2009 m. įvykęs susijungimas su "Schering-Plough" reiškia mūsų pacientams, partneriams, suinteresuotoms šalims ir pasauliui, kuriuo mes visi dalinamės.

              
bottomfooter