Slinkti aukštyn
Įeiti

MSD/SCHERING-PLOUGH    SUSIJUNGIMAS

Par MSD
​Pristatome šiandieninę bendrovę “Merck Sharp & Dohme”

Daugiau vaistų, esančių kūrimo etape. Daugiau produktų, kurie gali padėti žmonėms dar platesnėje srityje. Dar labiau nei anksčiau rūpinamės tuo, kas svarbu mūsų klientams. Susipažinkite su naująja bendrove "Merck & Co., Inc., Kenilworth, NJ, USA".

"Merck & Co., Inc., Kenilworth, NJ, USA" ir "Schering-Plough" nuo šiol yra viena bendrovė. Mes neseniai susijungėme, kad sukurtumėm stipresnę, įvairesnę ir dar labiau pasaulinio masto bendrovę. Tai bus naudinga ne tik mūsų bendrovei ir mūsų partneriams, tačiau ir milijonams žmonių visame pasaulyje, kurie pasitiki mūsų produktais ir tikisi, kad mes ir toliau puoselėsime išskirtines vertybes.

Istoriškai bendrovės "Merck & Co., Inc., Kenilworth, NJ, USA" ir "Schering-Plough" turi daug bendrybių. Abi yra tvirtos ir moksliniais tyrimais grindžiamos bendrovės. Abiejų misijos ir siekiai yra panašūs – siekti geresnės sveikatos ir gerovės visame pasaulyje. Abi bendrovės turi ilgalaikių įsipareigojimų prioritetu laikyti savo klientus ir tarnauti žmonėms, kai jiems to reikia.

Šiandien mes kuriame naujo tipo sveikatos priežiūros srityje dirbančią bendrovę – pasirengusią padėti kurti mums visiems sveikesnę ateitį.

​Mūsų istorija

​Mūsų bendra bendrovė gali būti nauja, tačiau bendrovės "Merck & Co., Inc., Kenilworth, NJ, USA" ir "Schering-Plough" kiekviena turi savo ilgą ir turtingą istoriją.

​Susijungimo naujienos ir informacija

              
bottomfooter