Slinkti aukštyn
Įeiti

RŪPINIMASIS APLINKA

Par MSD
​Kadangi mūsų bendrovė veikia visame pasaulyje, mes taip pat esame viso pasaulio gyventojai. Tūkstančiai mūsų darbuotojų visame pasaulyje atsakingai vertina mūsų daromą įtaką aplinkai.

​Bendrovė "Merck Sharp & Dohme" lieka įsipareigojusi atsakingai veikti aplinkos požiūriu vykdant mūsų vaistų ir vakcinų gamybos procesus. Mes daug dirbame, kad sumažintumėm veiklos daromą įtaką aplinkai, saugodami gamtos išteklius, pavyzdžiui, vandenį, taupydami energiją bei tinkamai tvarkydami atliekas. Mes tai darome, nes tai atitinka mūsų, kaip gero korporacijos piliečio, vertybes bei suteikia prasmę verslui.

​Mes darome daugiau ir siekiame, kad mūsų veikla darytų teigiamą įtaką aplinkai. Pagrindinis būdas to pasiekti yra finansinė parama nevyriausybinėms organizacijoms ir jų partneriams vietose siekiant apsaugoti ekologinius išteklius visame pasaulyje.

​Buvo sudaryti automobilių sąrašai ir numatyta per tam tikrą laiką pasiekti toliau išvardytų CO2 emisijų rodiklių visiems naujiems automobiliams:-
2012 m. vidutinės CO2 emisijos visiems naujiems automobiliams neturi viršyti 125 g/ km.
2013 m. vidutinės CO2 emisijos visiems naujiems automobiliams neturi viršyti 121 g/ km.
Be to, negalima išsimokėtinai nuomoti ar pirkti naujų automobilių, kurių išmetamas CO2 kiekis yra didesnis kaip 200 g/km.

 

​Mūsų požiūris į aplinką

​Informacija ruošiama
              
bottomfooter