Hero Image

Apie mūsų bendrovę

Kuriame išradimus šviesesnei ateičiai.

Siekiame būti pasaulyje pirmaujančia intensyviai tyrimus atliekančia biofarmacijos bendrove

Jau ilgiau negu 130 metų kuriame išradimus, tiekdami vaistus bei vakcinas daugeliui sunkiausių ligų gydyti. Siekiame įgyvendinti savo misiją – gelbėti gyvybes ir gerinti gyvenimo kokybę.

Savo atsidavimą pacientams ir visuomenės sveikatai įrodome prisidėdami prie sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo gerinimo, kurdami programas ir partnerystes.

Pirmaujame tyrimų srityje, siekdami įveikti žmonių bei gyvūnų ligas, tokias, kaip vėžys, ŽIV, Ebolos viruso sukeliamos infekcijos, naujai atsirandančios gyvūnų ligos.

Atsakomybė

Mūsų misijos pagrindas

Mūsų misijos pagrindas – kolektyvinė atsakomybė, siejama su sveikata, socialiniu, aplinkosauginiu ir ekonominiu poveikiu viso pasaulio žmonėms ir bendruomenėms.

Vadovybė

Mūsų darbui vadovaujantys asmenys

Mūsų vadovai daugiausia dėmesio skiria mūsų misijai – gelbėti gyvybes ir gerinti gyvenimo kokybę visame pasaulyje.

Apie mūsų bendrovę skaičiais

74 000

darbuotojų

13,6 mlrd. JAV dolerių

investicijų 2020 m. į tyrimus ir plėtrą

3,1 mlrd. JAV dolerių

vertės filantropinė veikla 2019 m.

Mūsų vertybių varomoji jėga yra troškimas pagerinti gyvenimą

Įdiegėme mokslinį meistriškumą skatinančią organizacijos kultūrą, kuri apima kuri apima aukščiausius sąžiningumo reikalavimus, mūsų produktų prieinamumo didinimą ir bendradarbiavimą vertinančius darbuotojus.

Mūsų svarbiausios terapinės sritys

Mes koncentruojamės į mokslo naujoves, tiekdami vaistus ir vakcinas, kurios gali padėti milijonams žmonių visame pasaulyje.

Onkologija

Mūsų misija – pagerinti vėžiu sergančių pacientų gyvenimo kokybę ir pailginti trukmę, pasitelkiant mokslą į pagalbą.

Mūsų darbai onkologijos srityje

Vakcinos

Vakcinos – vienas sėkmingiausių sveikatos sistemos atradimų, o mes atrandame, kuriame ir tiekiame ligų prevencijai skirtas vakcinas jau ilgiau negu 100 metų.

Mūsų darbai vakcinacijos srityje

Infekcinės ligos

Mūsų vaidmuo pasaulyje yra svarbus atrandant ir kuriant naujoviškus vaistus bei vakcinas infekcinėms ligoms gydyti ir jų prevencijai, įskaitant ligas, sukeliamas ŽIV ir Ebolos viruso.

Mūsų darbai infekcinių ligų srityje

Širdies ir medžiagų apykaitos sutrikimai

Esame pasiryžę rasti sprendimus esant sunkiausiems lėtiniams sveikatos sutrikimams, tokiems kaip širdies ir kraujagyslių ligos, diabetas.

Mūsų darbai širdies ir medžiagų apykaitos sutrikimų srityje

COVID-19

Mes esame atsakingi už pagalbą žmonėms kovojant su COVID-19. Buvome pasiruošę sukurti veiksmingą atsaką COVID-19 pandemijai nuo jos pradžios.

Mūsų darbai COVID-19 srityje

Verslo partneriai ir viešoji politika užtikrina, kad pacientai visuomet būtų svarbiausi

Verslo plėtra ir licencijos

Mes bendradarbiaujame su partneriais, kurdami naujus gydymo metodus nuo ankstyvosios mokslo pakopos iki klinikinių programų.

Politika ir pozicija

Mes remiame viešąją politiką, skatinančią pacientų interesų, visuomenės sveikatos gerinimo ir vaistų bei naujovių prieinamumo pažangą.