Hero Image

Širdies ir medžiagų apykaitos sutrikimai

Esame pasiryžę rasti sunkiausių lėtinių sveikatos sutrikimų, tokių kaip širdies ir kraujagyslių ligos, cukrinis diabetas, gydymo būdus.

Daugiau nei prieš 60 metų pristatėme pirmąjį vaistą, skirtą širdies ir kraujagyslių ligoms gydyti – nuo tos akimirkos nuolat dedame mokslines pastangas, stengdamiesi visapusiškai suprasti širdies ir medžiagų apykaitos sutrikimus

Širdies ir medžiagų apykaitos sutrikimai apima širdies ir kraujagyslių ligas bei medžiagų apykaitos ligas, tokias kaip 2 tipo cukrinis diabetas. Šios ligos yra vienas rimčiausių XXI a. sveikatos iššūkių.

 

Dabartiniai mokslinių tyrimų pasiekimai širdies ir medžiagų apykaitos sutrikimų srityje gali iš esmės pakeisti pacientų gyvenimą, tačiau šioje srityje vis dar reikia daug nuveikti. Siekiame užtikrinti mokslinę kompetenciją ir inovacijas visuose mokslinių tyrimų etapuose – nuo vaistų atradimo iki patvirtinimo ir tolimesnio gydymo jais stebėjimo.

 

Širdies ir medžiagų apykaitos sutrikimų poveikis

Manoma, kad
17,9 mln.

žmonių visame pasaulyje kasmet miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų

Iš tiesų, apie
463 mln.

žmonių visame pasaulyje kasmet miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų

2 tipo cukrinis diabetas sudaro
90%

visų diabeto atvejų pasaulyje

Širdies ir kraujagyslių ligos

Nuolat atsigręžiame į savo pažangių širdies ir kraujagyslių ligų gydymo būdų kūrimo istoriją, kad dar geriau suprastume ligas ir padėtume pacientams visame pasaulyje.

Bendradarbiaujame su visa širdies ir kraujagyslių ligų ekspertų bendruomene, kad paskatintume mokslinių tyrimų plėtrą, padėsiančią pagerinti pacientų, kuriems gresia širdies ir kraujagyslių ligų rizika, gyvenimą.

Cukrinis diabetas

Didžiuojamės, būdami dalimi mokslinės komandos, susitelkusios plėtoti mokslinę kompetenciją ir kurti inovacijas, kad padėtume 2 tipo cukriniu diabetu sergantiems pacientams.

Mūsų tvirtas atsidavimas pacientams

Ligoninėse gydytojai atkakliai stengiasi prailginti pacientų gyvenimo trukmę ir pagerinti kokybę, o pasaulyje, kuriame gydymas ne visiems prieinamas, esame mes, visomis priemonėmis kovojantys už galimybę padėti pacientams.