Hero Image

COVID-19

COVID-19 pandemija yra beprecedentis mokslinis ir globalus visuomenės sveikatos iššūkis. Esame bendrovė, turinti ilgą mokslinių tyrimų infekcinių ligų srityje istoriją, todėl jaučiame pareigą padėti.

Išliekame atsidavę

Nuo akimirkos, kai COVID-19 pandemija buvo paskelbta, pasiryžome dėti visas pastangas, kad galėtume veiksmingai reaguoti į ligą. Žinome, kad sėkmei pasiekti yra reikalingos globalios bendradarbiavimo pastangos tarp šalių ir bendrovių. Dėl šios priežasties pradėjome bendradarbiauti su „Johnson & Johnson“ vakcinos nuo COVID-19 gamybos ir tiekimo srityse, taip pat dirbame norėdami rinkai pateikti savo vaistą COVID-19 gydyti.

 

Kuriame savo vaistą COVID-19 gydyti

Bendradarbiaudami su „Ridgeback Bio“, dedame intensyvias pastangas, kad kuo greičiau baigtume kurti šiuo metu tiriamą geriamąjį antivirusinį preparatą.

Plečiame vaistų ir vakcinų nuo COVID-19 gamybos ir tiekimo pajėgumus

2021 m. kovo mėnesį paskelbėme apie sutartį su „BARDA“ dėl bendrovės gamybos vietų pritaikymo bei parengimo vakcinų ir vaistų nuo COVID-19 gamybai. Papildomai paskelbėme apie sudarytas sutartis su „Johnson & Johnson“, kurių tikslas – prisidėti prie „Johnson & Johnson“ SARS-CoV-2/COVID-19 vakcinos gamybos ir tiekimo.

Tobulėjame kaip pramonė

Įstabus vakcinų ir vaistų nuo COVID-19 kūrimo greitis yra gera žinia mūsų pramonei ir visuomenei. Tai yra tiesioginis moksliniais tyrimais veiklą grindžiančios farmacijos pramonės, mažesnių biotechnologijų įmonių, aukštojo mokslo institucijų ir vyriausybių ilgalaikių investicijų į mokslinius tyrimus ir plėtrą rezultatas.