Hero Image

Infekcinės ligos

Mes stojame į kovą prieš infekcines ligas su viltimi sukurti sveikesnį pasaulį.

Dešimtmečius trukusių tyrimų rezultatas – solidūs moksliniai pasiekimai infekcinių ligų srityje

Daugiau negu šimtmetį kovojame su visuotinėmis infekcinių ligų sukeliamomis sveikatos problemomis. Nuo vieno pirmųjų antibiotikų sukūrimo iki novatoriškų ŽIV srities vaistų atradimo. Daugiausia dėmesio visuomet skyrėme viso pasaulio žmones ir bendruomenes varginančių ligų prevencijai ir jų gydymui. Mūsų darbas vis dar tęsiasi.

Kasmet nuo infekcinių ligų miršta milijonai žmonių. Pasaulis tiki, kad mes pateiksime naujų sprendimų, padėsiančių palengvinti žmonių gyvenimą.

Mūsų darbai infekcinių ligų srityje

35 m.

trukusių tyrimų, siekiant padėti įveikti ŽIV epidemijos sukeliamas problemas

1942 m.

pradėjome gaminti peniciliną „G“

40+

sukurtų mikroorganizmų kontrolės programų, tyrėjų iniciatyva finansuojamų visame pasaulyje

ŽIV

Mūsų novatoriškų mokslinių tyrimų istorija ŽIV srityje tęsiasi

Dar prisimename laikus, kai ŽIV buvo viena labiausiai gąsdinančių visuomenės problemų ir milijonai žmonių mirė visa niokojančios AIDS epidemijos metu. Mūsų mokslininkai ėmėsi skubios misijos ištirti ir perprasti virusą ir galiausiai atrado novatoriškus vaistus nuo ŽIV.

Mes vis dar siekiame nuveikti daugiau. Plečiame ŽIV mokslo ribas, kadangi vis dar esama neįgyvendintų medicininių poreikių. Mūsų galutinis tikslas – visiškas viruso išnaikinimas.

Antibiotikai

Nuolatiniai tyrimai ir siekis pagerinti antibiotikų vartojimą

Nors kitos bendrovės antibiotikų tyrimus ir kūrimą tarsi atidėjo į šalį, mes nepasukome jų keliu. Mes toliau dirbame šioje srityje, nes žinome, kad pasauliui to reikia.

Ebola

Partnerystė kovojant su mirtinu virusu

Nuo Ebolos viruso atsiradimo 1976 m. pasikartojantys jo protrūkiai tapo visuotine sveikatos problema. Didžiuojamės būdami pasaulinės viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės, jungiančios vyriausybes, bendruomenių grupes, mokslininkus, sveikatos priežiūros srities darbuotojus ir paprastus žmones dalimi ir galėdami padėti kovoti su šia mirtina liga.

Mūsų tvirtas atsidavimas pacientams

Ligoninėse gydytojai atkakliai stengiasi prailginti pacientų gyvenimo trukmę ir pagerinti kokybę, o pasaulyje, kuriame gydymas ne visiems prieinamas, esame mes, visomis priemonėmis kovojantys už galimybę padėti pacientams.